Pazartesi , Mart 25 2019
Ana Sayfa / PÖH ALIMI / 2018 Özel Harekat Alımı Olacak mı?
2018-poh

2018 Özel Harekat Alımı Olacak mı?

Polis alımların gün geçtikçe hızlı bir şekilde artmasıyla polis adayları da tüm alımları heyecanla beklemektedirler. Geçtiğimiz yıl içerisinde ilk kez en az lise mezunu olarak alımı yapılan polis özel harekat alımı ile ilgili de gün geçtikçe adayların merakları da artmaktadır. Normal şartlarda lisans mezunu olarak alım yapan polis özel harekat geçtiğimiz yıl lise mezunu alımı da yapmasıyla lise mezunu adayların ilgisi de oldukça artmış durumda.

2018 Yılında Polis Özel Harekat Alımı Yapılır mı?
Polis özel harekata gönül vermiş binlerce adayın geçtiğimiz sene içerisinde polis akademisinin sitesini kitleyerek rekor sayıda başvuru da bulunmasının ardından sınav işlemleri tamamlanmış ve okullarda eğitimler başlamıştı. Geçtiğimiz alımda başarılı olamayan bazı adaylar ise 2018 yılına gözünü dikerek yeni bir alımın olup olmayacağını ve olacak ise ne kadar alım olacağını merakla beklemektedirler. Bizlerde bu yazımızda kendimizce bu konuya açıklık getireceğiz.

2018 yılı içerisinde polis alımlarının hız kesmeden devam edeceğini öncelikle belirtelim arkadaşlar. Bu alımların ise hangi ay veya ne kadar olacağı konusuna gelecek olursak şuanda bununla ilgili detaylı bilgiler mevcut değildir. Kendi düşüncemize gelecek olursak ise polis özel harekat alımları şuan ki kursların bitmesinin ardından yeni bir alımla devam edeceğine dairdir. Bu da demek oluyor ki arkadaşlar 2018 yılı içerisinde yine lise mezunu, önlisans mezunu ve lisans mezunu olarak polis özel harekat alımlarını takip edebilirsiniz. Bizden adaylara tavsiyemiz şimdiden polis özel harekat parkuruna çalışmanız olacaktır.

2018 polis özel harekat başvuru şartlarına 2018 PÖH Başvuru Şartları yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Polislikle İlgili Sorularınızı Aşağıdaki Resme Tıklayarak Sorabilirsiniz...

İlginizi Çekebilir!

polislik-kazananlar-polis-olur-mu

Güvenlik Soruşturması ve Arşiv araştırması ne kadar sürer?

Güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması  Kamu kurum ve kuruluşlarına meslek personeli alımı sırasında eskiden beri …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!