Cumartesi , Mart 23 2019
Ana Sayfa / POLİS OKULLARI / Bayburt Polis Meslek Eğitim Merkezi

Bayburt Polis Meslek Eğitim Merkezi

Bayburt POMEM

Bayburt Polis Meslek Eğitim Merkezi 1997 yılı Aralık ayında yasal olarak kurulmuş fakat fiziki alt yapı çalışmaları ancak 1998 yılı Eylül ayında tamamlanarak eğitim ve öğretime başlamıştır. 30 Temmuz 2015 tarihi itibarı ile Polis Meslek Eğitim merkezi statüsüne yükseltilmiştir. Yetkin eğitim ve öğretim kadrosu ile modern şartlarda derslik ve yatakhane, spor tesisleri, temel ve mesleki eğitim verilmeye uygun spor alanları ile Bayburt POMEM göz bebeğimiz emniyet teşkilatı mensuplarının en iyi şekilde eğitimini sağlamak üzere kurgulanmış nadide bir Polis Akademisi yan kuruluşudur.

Atış talimgahları, yakın döğüş eğitim alanları ile sosyal tesisleri ile modern bir eğitim kuruluşu veya üniversite meslek okulundan farksız olan Bayburt POMEM polis adayı öğrencilere örnek bir kampüs hayatı sağlamaktadır. Hijyenik alt yapısı mükemmel olan Bayburt POMEM 24 saat hizmet veren kütüphaneleri, sağlık reviri ve konforlu yatakhaneleri ile güzel Bayburt ilimize yakışır bir kuruluştur.

İletişim Bilgileri paylaştığımız Bayburt POMEM oldukça merkezi bir lokasyondadır. Şehir merkezinden otomobil ile 8 dk mesafede bulunan Bayburt POMEM otogar üzerinden doğrudan toplu taşıma imkanı ile şehri merkezine ulaşımı olan bir mevkidedir.

Polislikle İlgili Sorularınızı Aşağıdaki Resme Tıklayarak Sorabilirsiniz...

İlginizi Çekebilir!

Balıkesir Polis Meslek Eğitim Merkezi

Balıkesir POMEM Balıkesir ili içinde oldukça köklü bir polis eğitim merkezi olan Balıkesir POMEM yıllık …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


error: Content is protected !!