Pazar , Mart 24 2019
Ana Sayfa / PAEM ALIMI / Diş Teli Polisliğe Engel mi?
dis-teli-polis

Diş Teli Polisliğe Engel mi?

Diş telleri genellikle çocuklarda görülen dişlerdeki düzensizliklerin ve çene bozukluklarının giderilmesi amacıyla takılan tel malzemeye verilen isimdir. Diş tellerinin polislikle ilgili olan kısmına gelecek olursak arkadaşlar polis adaylarımız diş teli konusunu kafalarına epeyce takmaktalar bu nedenle bu konuya aşağıda açıklık getireceğiz.

Diş Teli Polis Olmaya Engel mi?
Diş telleriyle ilgili soruları genel olarak polis meslek yüksek okulu adayları sormaktalar bunun nedenine gelecek olursak adayların 18 yaşından itibaren polislik sınavlarına girebilmeleridir diyebiliriz.

Polislik açısından adayların dişlerinde diş tellerinin olması bir engel teşkil etmemektedir. Diş telleri zaten belirli süre dişlerde kalan bir durumdur. Diş teli konusunu polis adaylarının kafalarında büyütmelerine gerek olmadığını söyleyebiliriz. Her şeyden önce bu diş telleri sizin sağlığınız için olduğu için sorun yaratmayacaktır gerek mülakat gerekse fiziki yeterlilik sınavlarında.

Hangi lise mezunları polis meslek yüksek okulları sınavına girebilir tüm detaylara Hangi Lise Mezunları Polis Olabilir yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Polislikle İlgili Sorularınızı Aşağıdaki Resme Tıklayarak Sorabilirsiniz...

İlginizi Çekebilir!

polislik-kazananlar-polis-olur-mu

Güvenlik Soruşturması ve Arşiv araştırması ne kadar sürer?

Güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması  Kamu kurum ve kuruluşlarına meslek personeli alımı sırasında eskiden beri …

2 Soru

  1. Dişten elendim tel taktırsam dişler düzelmeden kabül edilir miyim

    • Mülakata girmeden tedavi başlamış olsaydı tedavi sürecinde denebilirdi şimdi şansınız az tedavi sırasında başka bir alımda başvuru yapabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!